Thu,11 December 2025 (Time 03:04 PM)
ភ្នំពេញ៖ រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអំពាវនាវដល់ប្រជាពលរដ្ឋ និងសប្បុរសជនក្នុងខេត្ត ចូលរួមបរិច្ចាកសម្ភារផ្ទាល់ខ្លួន ដើម្បីរដ្ឋបាលខេត្តនាំយកសម្ភារ គ្រឿងឧបភោគ បរិភោកទាំងនេះ ទៅផ្តល់ជូនដល់វិរៈកងទ័ព និងជនភៀសសឹ អានបន្ត
Wed,10 December 2025 (Time 10:29 PM)
ភ្នំពេញ៖ លោក កែវ រ៉េមី ទេសរដ្ឋមន្ត្រី ប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា នៅថ្ងៃទី១០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ បានមានប្រសាសន៍ថា ក្នុងសង្គ្រាមជាមួយថៃនាពេលនេះ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជា អានបន្ត
Wed,10 December 2025 (Time 03:39 PM)
ព្រះសង្ឃ មន្រ្តីរាជការ និងប្រជាពលរដ្ឋ នៅខេត្តបាត់ដំបង បានចូលរួមបរិច្ចាគឈាម ក្រោមប្រធានបទអ្នកជួរក្រោយ រួមគ្នាសង្គ្រោះអ្នកជួរមុខ
បាត់ដំបង៖ ព្រះសង្ឃ មន្រ្តីរាជការ យុវជន និងប្រជាពលរដ្ឋនៅខេត្តបាត់ដំបង បានស្ម័គ្រព្រះទ័យ និងចិត្ត ចូលមកធ្វើការបរិច្ចាគឈាម ដើម្បីជួយដល់វីរៈកងទ័ពជួរមុខ និងជនភៀសសឹក ដែលរងគ្រោះបណ្តាលមកពីសង្គ្រាមឈ្លានពានពីភា អានបន្ត
Wed,10 December 2025 (Time 03:31 PM)
ឯកឧត្តម សុខ លូ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការឯកភាព រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង
បាត់ដំបង៖ នាព្រឹកថ្ងៃពុធ ថ្ងៃទី១០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង និងជាប្រធានគណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្ត បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្ត ដែលមានក អានបន្ត
Tue,09 December 2025 (Time 08:24 PM)
បាត់ដំបង៖ នាថ្ងៃទី៩ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពង្រឹងគណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលស្រុក នៅតាមបណ្តាស្រុកជាប់ព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ ក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តបាត់ដំ អានបន្ត
Tue,09 December 2025 (Time 07:04 PM)
រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួង​មហា​ផ្ទៃ ណែនាំអភិបាលខេត្ត ជាប់ព្រំដែន​ជាមួយប្រទេសថៃ ត្រូវចាត់​វិធាន​ការ​ការពារសុខសុវត្ថិភាពប្រជាពលរដ្ឋ អធិបតេយ្យជាតិ និងបូរណ​ភាព​ទឹកដី
(ភ្នំពេញ)៖ អភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ បានណែនាំដល់អភិបាលខេត្ត នៅជាប់ព្រំដែន​ជាមួយប្រទេសថៃ ត្រូវចាត់​វិធាន​ការ​ការពារសុខសុវត្ថិភាពប្រជាពលរដ្ឋ អធិបតេយ្យជាតិ និងបូរណ​ អានបន្ត
Tue,09 December 2025 (Time 01:12 PM)
ប្រមុខមហាផ្ទៃ ណែនាំរដ្ឋបាលរាជធានី ខេត្ត ត្រូវជំរុញរដ្ឋបាល ក្រុង ស្រុក និងរដ្ឋបាល ឃុំ សង្កាត់ ក្នុងការប្រើប្រព័ន្ធតាមដានថវិកា ឃុំ សង្កាត់
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ បានណែនាំរដ្ឋបាលរាជធានី ខេត្ត ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់គាំទ្រ និងជំរុញដល់រដ្ឋបាល ក្រុង ស្រុក និងរដ្ឋបាល ឃុំ សង្កាត់ ក្នុងការប្ អានបន្ត
Tue,09 December 2025 (Time 01:06 PM)
សម្តេច ឃួន សុដារី៖ ការទូតសភា ដើរតួនាទីកាន់តែសំខាន់ខ្លាំងឡើង ក្នុងការលើកកម្ពស់ការយល់ដឹងគ្នាទៅវិញទៅមក ព្រមទាំងពង្រឹងវិធានការកសាងទំនុកចិត្ត និងជួយទប់ស្កាត់ជម្លោះ
ភ្នំពេញ៖ ក្នុងឱកាសអនុញ្ញាតជូន ឯកឧត្តម ចែម វីឌ្យ៉ា ប្រធានគណៈកម្មការកិច្ចការបរទេស សហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ និងព័ត៌មាន នៃព្រឹទ្ធសភា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម ជម្រាបលានិងទទួលអនុសាសន៍ មុនចាកចេញទៅបំពេញតួនាទីជាអគ អានបន្ត
Mon,08 December 2025 (Time 04:24 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ណែនាំអាជ្ញាធរ និងប្រជាពលរដ្ឋទាំងអស់ត្រូវចូលរួមទប់ស្កាត់ការរំលោភបំពានដីចំណីផ្លូវ ចៀសឆ្ងាយពីគ្រឿងញៀន និងជំរុញផ្សព្វផ្សាយយុទ្ធនាការអប់រំអនាម័យបរិស្ថាន
បាត់ដំបង៖ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានណែនាំក្រើនរំលឹកដល់ អាជ្ញាធរ និងប្រជាពលរដ្ឋទាំងអស់ត្រូវចូលរួម ទប់ស្កាត់ការរំលោភបំពានដីចំណីផ្លូវ ចៀសឆ្ងាយពីគ្រឿងញៀន ជំរុញផ្សព្វផ្សាយយុទ្ធនាការ អានបន្ត
Mon,08 December 2025 (Time 01:10 PM)
សម្ដេចធិបតី៖ ការដាក់ឱ្យដំណើរការជាផ្លូវការច្រកទ្វារព្រំដែនអន្តរជាតិម៉ឺនជ័យ សបញ្ជាក់ពីភាពជិតស្និទ្ធ នៃទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាងកម្ពុជា-វៀតណាម ក្នុងបរិយាកាសពោរពេញដោយសាមគ្គីភាព, មិត្តភាពជាប្រពៃណី និង ការជឿទុកចិត្តគ្នាទៅវិញទៅមក
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានថ្លែងក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យដំណើរការជាផ្លូវការ “ច្រកទ្វារព្រំដែនអន្តរជាតិម៉ឺនជ័យ (ខេត្តព្រៃវែង កម្ពុជា) – តឹនណាម (ខេត្តតៃនិញ វៀត អានបន្ត
Mon,08 December 2025 (Time 12:13 PM)
ព្រៃវែង សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តីនៃកម្ពុជា បានថ្លែងថា ទំនាក់ទំនងរវាងកម្ពុជា និងវៀតណាមនឹងកាន់តែរីកចម្រើនខ្លាំងក្លាបន្ថែមទៀត ហើយប្រ ជាជនប្រទេសទាំងពីរនឹងកាន់មានភាពស្និទ្ធស្នាលនឹងគ្នា ក្រោយប អានបន្ត
Mon,08 December 2025 (Time 12:09 PM)
ព្រៃវែង៖ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តីនៃកម្ពុជា បានថ្លែងដោយជឿជាក់ថា ក្នុងនាមជាប្រទេសភូមិផងរបងជាមួយគ្នា, កម្ពុជា និង វៀតណាម នឹងបន្តរក្សាទំនាក់ទំនងមិត្តភាពជាប្រពៃណីដ៏ល្អប្រសើរ និង មានកិច្ចសហប្ អានបន្ត
Mon,08 December 2025 (Time 09:07 AM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ជំរុញឱ្យអាជ្ញាធរគ្រប់លំដាប់ថ្នាក់ ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ទប់ស្កាត់ការរំលោភដីចំណីផ្លូវ ដើម្បីសុខសុវត្ថិភាពក្នុងការធ្វើដំណើររបស់ប្រជាពលរដ្ឋ
បាត់ដំបង៖ ឯកឧត្តមអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានជំរុញឱ្យអាជ្ញាធរក្រុង ស្រុក ឃុំ សង្កាត់ ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ក្នុងការរំដោះ និងទប់ស្កាត់ការរំលោភដីចំណីផ្លូវ បើកផ្លូវឱ្យបានធំទូលាយ និងរៀបចំដាក់សឡាបំភ្លឺផ្លូវ ដើម្បី អានបន្ត
Sun,07 December 2025 (Time 11:01 PM)
ភ្នំពេញ៖ក្រសួងបរិស្ថានអនុវត្តទៅតាមច្បាប់ដោយគ្មានការលើកលែងចំពោះក្រុមហ៊ុនបំពុលបរិស្ថាន ដោយផ្អែកទៅលើក្រមបរិស្ថាននិងធម្មជាតិ។ នេះជាប្រសាសន៍លើកឡើង ឯកឧត្តមបណ្ឌិត អ៊ាង សុផល្លែត រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងបរិស្ថាននាល្ង អានបន្ត
Sun,07 December 2025 (Time 10:51 PM)
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ស្នើឱ្យមន្ត្រីគណបក្សនៅថ្នាក់មូលដ្ឋាន ដែលជាអ្នករស់នៅយ៉ាងជិតស្និទ្ធជាមួយប្រជាជន សូមខិតខំយកចិត្តទុកដាក់កសាងអំពើល្អជូនប្រជាជន
(កំពង់ចាម)៖សមាជិកគណៈកម្មធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ប្រធានគណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ស្នើឱ្យមន្ត្រីគណបក្សនៅថ្នាក់មូលដ្ឋាន ឃុំ-សង្កាត់ ដែលជាអ្នករស់នៅយ៉ាងជិតស្និទ្ធបំផុតជាមួយ អានបន្ត
Sun,07 December 2025 (Time 03:10 PM)
ពលរដ្ឋងាយរងគ្រោះបំផុត ៨គ្រួសារ រស់នៅឃុំភ្នំសំពៅ ទទួលបានអំណោយសម្រាលការលំបាកពីអនុសាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាស្រុកបាណន់
(បាត់ដំបង)៖ លោក ស្រេង សុខា ប្រធានគណៈកម្មាធិការអនុសាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាស្រុកបាណន់ និងភរិយា ព្រមទាំងសហការីនៅព្រឹកថ្ងៃទី០៦ ខែធ្នួ ឆ្នាំ២០២៥ បានចុះជួបសំណាលសួរសុខទុក្ខ នឹងនាំយកអំណោយ មនុស្សធម៌ របស់សប្បុរសជ អានបន្ត
Sun,07 December 2025 (Time 11:57 AM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង លើកឡើងពីគម្រោងធំៗរបស់ធនាគារអភិវឌ្ឍន៍អាស៊ី (ADB) សម្រាប់ជួសជុលផ្លូវ និងស្តារប្រព័ន្ធហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនៅក្នុងក្រុងបាត់ដំបង, នៅឆ្នាំ២០២៦ កង្វល់របស់ប្រជាពលរដ្ឋនឹងត្រូវបានដោះស្រាយហើយ សូមបងប្អូនមេត្តាយោគយល់ក្នុងដំណាក់កាលនេះ
(ភ្នំពេញ)៖ អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង លោក សុខ លូ លើកឡើងពីគម្រោងធំៗរបស់ធនាគារអភិវឌ្ឍន៍អាស៊ី (ADB) សម្រាប់ជួសជុលផ្លូវ និងស្តារប្រព័ន្ធហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនៅក្នុងក្រុងបាត់ដំបង, នៅឆ្នាំ២០២៦ កង្វល់របស់ប្រជាពលរដ្ឋនឹ អានបន្ត
Sat,06 December 2025 (Time 10:49 PM)
ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី អញ្ជើញក្នុងពិធីសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងប្រគល់អំណោយជូនដល់អង្គភាពកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធដែលឈរជើងនៅជួរមុខតាមបណ្តោយព្រំដែន ក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តព្រះវិហារ
ភ្នំពេញ៖ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងមុខងារសាធារណៈ និងជាប្រធានសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា នៅថ្ងៃទី៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥នេះ បានអញ្ជើញក្នុងពិធីសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងប្រគល់អំណោយជូនដ អានបន្ត
Sat,06 December 2025 (Time 09:23 PM)
កំពង់ស្ពឺ៖ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អគ្គស្នងការសមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា នៅរសៀលថ្ងៃទី៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញបើកព្រឹត្តិការណ៍បោះជំរំ ឆ្នាំ២០២៥ របស់សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា នៅទីតាំងល អានបន្ត
Sat,06 December 2025 (Time 09:14 PM)
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី អញ្ជើញបើកការបោះជំរំសមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា នៅភ្នំគិរីរម្យ
កំពង់ស្ពឺ៖ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អគ្គស្នងការសមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា នៅរសៀលថ្ងៃទី៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញបើកព្រឹត្តិការណ៍បោះជំរំ ឆ្នាំ២០២៥ របស់សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា នៅទីតាំង អានបន្ត