Fri,03 January 2025 (Time 06:50 PM)
រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារជាតិ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយឆ្លងរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្តឆ្នាំ២០២៥
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារជាតិ បានអញ្ជើញជាអធិបតីកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយឆ្លងរបាយការណ៍បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្តឆ្នាំ២០២៥ ន អានបន្ត
Fri,03 January 2025 (Time 11:48 AM)
សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ជួបសំណេះសំណាលជាមួយពលរដ្ឋនៅឃុំព្រែកខ្សាច់ និងបន្តចុះពិនិត្យគម្រោងមូលនិធិអភិវឌ្ឍស្រុកកោះកុង ដោយរំលេចពីការីកចម្រើនរបស់កម្ពុជាក្រោមដំបូលសន្តិភាព
(កោះកុង)៖ សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងនាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារជាតិ បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលជាមួយប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន៣០០នាក់ ស អានបន្ត
Thu,02 January 2025 (Time 03:12 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ៖ សង្គមកម្ពុជាមិនត្រូវការក្មេងទំនើងឡើយ ក្រុមនេះដកចេញក៏មិនខាតដែរ
(ភ្នំពេញ)៖ ប្រៀបដូចជាសារតាស់តឿនទៅកាន់ក្រុមយុវជន លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានអះអាងថា សង្គមកម្ពុជា មិនត្រូវការក្មេងទំនើងដែលតែងបង្កការអុកឡុក ប្រើប្រាស់អ អានបន្ត
Thu,02 January 2025 (Time 08:41 AM)
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន ហ៊ុន ម៉ាណែត អំពាវនាវឱ្យបន្តចូលរួមបរិច្ចាគជាមួយមូលនិធិគន្ធបុប្ផាកម្ពុជា ដើម្បីនាំភាពញញឹមដល់ទារក និងកុមារដែលជាអនាគតដ៏ភ្លឺស្វាងរបស់កម្ពុជា
(ភ្នំពេញ)៖ តាមរយៈសារលិខិតជូនពរក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល គ.ស.២០២៥ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន ហ៊ុន ម៉ាណែត ប្រធានកិត្តិយសនៃមូលនិធិគន្ធបុប្ផាកម្ពុជា បានអំពាវនាវឱ្យបន្តចូលរួមបរិច្ចាគជាមួយម អានបន្ត
Wed,01 January 2025 (Time 10:53 PM)
ឆ្នាំ២០២៤ មានភ្ញៀវទេសចរបរទេស ១ ០២៣ ៦៨៨នាក់ បានទិញបណ្ណចូលទស្សនារមណីយដ្ឋានអង្គរ កើនឡើងជាង ២៨%
ភ្នំពេញ៖ គ្រឹះស្ថានអង្គរ​ នៅថ្ងៃទី១ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥នេះ បានបញ្ជាក់ឱ្យដឹងថា នៅរយៈពេលពេញមួយឆ្នាំ២០២៤ មានភ្ញៀវទេសចរបរទេសចំនួន ១ ០២៣ ៦៨៨នាក់ បានទិញបណ្ណចូលទស្សនារមណីយដ្ឋានអង្គរ កើនឡើងជាង ២៨ភាគរយ បើធៀបនឹងឆ្ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 04:30 PM)
សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ផ្តល់រង្វាន់ម៉ូតូចំនួន១៣គ្រឿង និងថវិកាសប្បុរសជនលើកទឹកចិត្តដល់សិស្សប្រឡងមធ្សមសិក្សាសញ្ញាបត្រទុតិយភូមិនិទ្ទេស A ឆ្នាំ២០២៣-២០២៤ ចំនួន១៣នាក់
(កោះកុង)៖ សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានប្រគល់រង្វាន់ម៉ូតូចំនួន១៣គ្រឿង និងថវិកាសប្បុរសជនលើកទឹកចិត្តដល់សិស្សប្រឡងមធ្សមសិក្សាសញ្ញាបត្រទុតិយភូមិនិទ្ទេស A ឆ្នាំ២០២៣-២០២៤ ចំនួ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 03:53 PM)
ភ្នំពេញ៖ ក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ សូមជម្រាបជូនសាធារណជន ជាពិសេសបងប្អូនពលករខ្មែរ ដែលកំពុងស្នាក់នៅ និងធ្វើការនៅប្រទេសថៃ ជ្រាបថា នាពេលថ្មីៗនេះមានការផ្សព្វផ្សាយ អំពីការតម្លើងថ្លៃកម្រៃ សេវាបោះ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 12:26 PM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេច ម៉ែន សំអន ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ២០២៥
(ភ្នំពេញ)លោក ថុង គឹម ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការីទាំងអស់ បានផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 11:35 AM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ថ្វាយសារលិខិតថ្វាយព្រះពរ ព្រះមហាក្សត្រ ក្នុងឱកាសព្រះរាជពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ឆ្នាំ២០២៥
ភ្នំពេញ៖ លោក ថុង គឹម ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការី សូមក្រាបបង្គំថ្វាយសារលិខិតថ្វាយព្រះពរ ព្រះករុណាព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រក អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 11:26 AM)
ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី ស សុខា អញ្ជើញបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងាររបស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ
(ភ្នំពេញ)៖ លោកអភិសន្ដិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី រដ្ឋមន្ដ្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៣១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤នេះ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារ និងលើកទិសដៅបន្ដរបស់អគ្គស្ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 11:21 AM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ថ្វាយសារលិខិតថ្វាយព្រះពរ សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី ក្នុងឱកាសព្រះរាជពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ឆ្នាំ២០២៥
(ភ្នំពេញ)លោក ថុង គឹម្ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការីទាំងអស់ សូមក្រាបបង្គំថ្វាយសារលិខិតថ្វាយព្រះពរ សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថ សីហនុ ព្រះវររាជមាតាជាតិខ្មែរ ក្នុងសេ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 09:57 AM)
សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង ប្រារព្ធពិធីអបអរសាទរខួប ប្រាំឆ្នាំនៃការបង្កើត វិទ្យាស្ថានខុងជឺ
(បាត់ដំបង)៖ សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានប្រារព្ធពិធីអប អរសាទរខួបប្រាំឆ្នាំ នៃការបង្កើតវិទ្យាស្ថានខុងជឺ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៣០ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពលោក សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 12:22 AM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង និងលោកជំទាវ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ២០២៥
(ភ្នំពេញ)លោក ថុង គឹម ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការីទាំងអស់ បានផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងលោកជំទ អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 12:17 AM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ២០២៥
(ភ្នំពេញ)លោក ថុង គឹម ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការីទាំងអស់ បានផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា និងជាប្រធានក្រុមឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព អានបន្ត
Tue,31 December 2024 (Time 12:11 AM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ២០២៥
(ភ្នំពេញ) លោក ថុង គឹម ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការីទាំងអស់ បានផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងលោកជំទាវបណ្ឌិ អានបន្ត
Mon,30 December 2024 (Time 11:52 PM)
អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា និងលោកជំទាវ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ២០២៥
(ភ្នំពេញ) លោក ថុង គឹម ងួន អគ្គនាយកអង្គភាពសារព័ត៌មាន PCN TV ONLINE ព្រមទាំងសហការីទាំងអស់ បានផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ និងលោកជំទាវ ក្ន អានបន្ត
Mon,30 December 2024 (Time 08:13 PM)
រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង រៀបចំព្រឹត្តការណ៍ ពិព័រណ៍ម្ហូបអាហារខ្មែរ ៨០ស្តង់ អបអរសាទរពិធីឆ្លងឆ្នាំសកល ២០២៤-២០២៥
(បាត់ដំបង)៖ រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង បានរៀបចំសម្ពោធបើកព្រឹត្តការណ៍ពិព័រណ៍ម្ហូបអាហារខ្មែរអ្នកបាត់ដំបង ដើម្បីអបអរសាទ ពិធីឆ្លងឆ្នាំសកល២០២៤-២០២៥ ដែលមានស្តង់ ម្ហួបអាហារ បង្អែមខ្មែរ ចំនួន ៨០ស្តង់ និង ស្តង់ពិព័ណ អានបន្ត
Mon,30 December 2024 (Time 01:16 PM)
សម្តេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឧបត្ថម្ភស្បៀងអាហារ និងថវិកា ដល់សាលាពលទាហានទី៥
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ សេង ធារិន មេបញ្ជាការរង នាយសេនាធិការ យោធភូមិភាគទី៥ នាថ្ងៃទី៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ បាននាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម អានបន្ត
Mon,30 December 2024 (Time 01:10 PM)
អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ ណែនាំប៉ូលិសទាំងអស់ឱ្យបម្រើពលរដ្ឋដោយអត់ធ្មត់ ប្រកាន់ខ្ជាប់វិន័យ សីលធម៌ មនសិការ និងវិជ្ជាជីវៈ
ភ្នំពេញ៖ ក្នុងឱកាសអបអរសាទរបុណ្យចូលឆ្នាំសកល និងចូលឆ្នាំថ្មី២០២៥ នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ បានចេញសារលិខិតជូនពរទៅមន្ត្រី និងកងកម្លាំង ដោយភ្ជាប់ជាមួយការដាស់តឿនស្មារតីប៉ូលិសទាំងអស់ ឱ្យបម្រ អានបន្ត
Mon,30 December 2024 (Time 01:06 PM)
នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អញ្ជើញបើកសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារបន្ដរបស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ
ភ្នំពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤នេះ នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញដឹកនាំបើកសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារបន្ដរបស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ។ ថ អានបន្ត