Fri,31 January 2025 (Time 02:29 PM)
រដ្ឋមន្ត្រី នេត្រ ភក្ត្រា៖ មន្ទីរព័ត៌មាន មានតួនាទីសំខាន់ក្នុងការធានាការទទួលបានព័ត៌មានត្រឹមត្រូវ គ្រប់ជ្រុងជ្រោយរបស់ពលរដ្ឋ
ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ៖ ឯកឧត្តម នេត្រ ភក្ត្រា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព័ត៌មាន បានថ្លែងថា មន្ទីរព័ត៌មាន មានតួនាទីសំខាន់ណាស់ក្នុងការធានាការទទួលបានព័ត៌មានត្រឹមត្រូវ គ្រប់ជ្រុងជ្រោយរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ ដើម្បីបង្កើនប្រសិទ្ អានបន្ត
Fri,31 January 2025 (Time 01:49 PM)
សាលាជាតិរដ្ឋបាលមូលដ្ឋាន បណ្ដុះបណ្ដាលមន្រ្តីជាង២ពាន់នាក់ក្នុងឆ្នាំ២០២៤
ភ្នំពេញ៖ លោកបណ្ឌិត ទូច សុឃៈ អ្នកនាំពាក្យរងក្រសួងមហាផ្ទៃបានមានប្រសាសន៍ថា ពេញមួយឆ្នាំ២០២៤កន្លងទៅនេះ សាលាជាតិរដ្ឋបាលមូលដ្ឋាន ហៅកាត់ថា NASLA នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ បានរៀបចំវគ្គបណ្តុះបណ្តាលសរុបចំនួន៤៥វគ្គ ដោយមានស អានបន្ត
Thu,30 January 2025 (Time 10:12 PM)
(បាត់ដំបង)៖ លោក សុខ លូ អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង នារសៀល ថ្ងៃទី៣០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ បានបន្តដឹកនាំក្រុមការងារជំនាញចុះពិនិត្យស្ថានភាពទឹកនៅទំនប់កង្ហត ស្ថិតក្នុងឃុំកន្ទឺ១ ស្រុកបាណន់ ដើម្បីពិនិត្យបរិមាណទឹក និងបើកប អានបន្ត
Thu,30 January 2025 (Time 06:05 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បើកសន្និបាតបូកសរុបវាយតម្លៃការងារអប់រំ យុវជន និងកីឡាខេត្ត
(បាត់ដំបង)៖ លោក សុខ លូ អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង នាថ្ងៃទី៣០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីបើកសន្និបាតបូកសរុបវាយតម្លៃការងារអប់រំ យុវជន និងកីឡា ឆ្នាំសិក្សា២០២៣-២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំសិក្ស អានបន្ត
Thu,30 January 2025 (Time 03:42 PM)
ឧត្តមសឹនីយ៍ទោ សេង ធារិន នាំយកថវិកា និងស្បៀងអាហារអំណោយសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជូនដល់សាលាពលទាហានទី៥
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ សេង ធារិន មេបញ្ជាការរង នាយសេនាធិការ យោធភូមិភាគទី៥ នាថ្ងៃទី៣០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៤ បាននាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម អានបន្ត
Thu,30 January 2025 (Time 12:13 PM)
ភ្នំពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៣០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ នេះ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្តាប់របាយការណ៍ការងាររបស់សាលាជាតិរដ្ឋបាលមូលដ្ឋាន នៃក្រសួ អានបន្ត
Wed,29 January 2025 (Time 06:19 PM)
សម្តេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឆ្មក់ចុះពិនិត្យកិច្ចអន្តរាគមន៍បូមទឹកដាក់ស្រែប្រជាពលរដ្ឋ នៅស្រុកបាទី
ខេត្តតាកែវ៖ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៩ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឆ្មក់ចុះជួបសួរសុខទុក្ខប្រជាកសិករ ដែលកំពុងបូមទឹកដាក់ស្រែ តាមប្រឡាយព្រែធំ ក្នុងភូមិ អានបន្ត
Wed,29 January 2025 (Time 09:51 AM)
សម្តេចបវរធិបតី ៖ កម្មវិធីផ្តល់ដីការពារព្រៃ ដើម្បីរួមគ្នាអភិវឌ្ឍន៍ដោយចីរភាពនឹងទទួលពាក្យស្នើសុំរបស់ពលរដ្ឋក្រីក្រចាប់ពីខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃកម្ពុជា មានប្រសាសន៍ថា កម្មវិធី ផ្តល់ដី ការពារព្រៃ ដើម្បីរួមគ្នាអភិវឌ្ឍន៍ដោយចីរភាព នឹងអនុវត្តទទួលពាក្យស្នើសុំរបស់ប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រ និងគ្មានដីពិ អានបន្ត
Tue,28 January 2025 (Time 11:02 PM)
(សៀមរាប)៖ លោកវរសេនីយ៍ឯក ឡុង ម៉េនសុយ៉ាលី ស្នងការរងទទួលផែនសណ្តាប់ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តសៀមរាប បានស្នើសុំដល់ប្រជាពលរដ្ឋទាំងអស់ នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំចិន វៀតណាមនេះ មិនត្រូវផឹកស្រវឹង ហើយបើកបរនោះទេ ព្រោះអា អានបន្ត
Tue,28 January 2025 (Time 11:31 AM)
ក្រសួងអប់រំ ផ្អាកប្រឡងជ្រើសរើសសិស្សពូកែទូទាំងប្រទេស តែលើកទឹកចិត្តឱ្យបណ្តារាជធានី-ខេត្តម្ចាស់ការរៀបចំប្រឡងដោយខ្លួនឯង
ភ្នំពេញ៖ ក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា បានសម្រេចផ្អាកការរៀបចំការប្រឡងជ្រើសរើសសិស្សពូកែទូទាំងប្រទេស សម្រាប់ឆ្នាំសិក្សា ២០២៤-២០២៥ ប៉ុន្តែក្រសួងលើកទឹកចិត្តឱ្យបណ្តារាជធានី-ខេត្ត ម្ចាស់ការក្នុងការរៀបចំការប្រឡង អានបន្ត
Mon,27 January 2025 (Time 08:20 PM)
គណៈកម្មការវាយតម្លៃអង្គភាពផ្តល់សេវាសាធារណៈគំរូ រកឃើញសាលាមត្តេយ្យ ៥ វិទ្យាល័យ ៥ និងមន្ទីរពេទ្យបង្អែកកម្រិត១​, ២ និង៣ ចំនួន១៥ ដើម្បីបន្តការប្រកួតប្រជែងក្លាយជា អង្គភាពផ្តល់សេវាសាធារណៈគំរូ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤​
ភ្នំពេញ៖ នាថ្ងៃទី២៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមុខងារសាធារណៈ និងជាប្រធាន គណៈកម្មការវាយតម្លៃអង្គភាពផ្តល់សេវាសាធារណៈថ្នាក់ជាតិ (គ.វ.ជ.) បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្ អានបន្ត
Mon,27 January 2025 (Time 10:32 AM)
សន្និបាតគណបក្សប្រជាជន គាំទ្រវិធានការនានារបស់រាជរដ្ឋាភិបាលក្នុងការពង្រឹងសន្តិសុខសំដៅធានាដល់ដំណើរការអភិវឌ្ឍន៍កម្ពុជា
ភ្នំពេញ ៖ សន្និបាតគណៈកម្មាធិការ កណ្ដាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្ស ប្រជាជនកម្ពុជា បានគាំទ្រយ៉ាងមុតមាំ ចំពោះវិធានការនានា របស់រាជរដ្ឋាភិបាល ក្នុងការពង្រឹងសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សុវត្ថិភាពសង្គម សំដៅធាន អានបន្ត
Mon,27 January 2025 (Time 10:01 AM)
គ.ជ.ប ចេញសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្តីពីការសរុបព្រឹត្តិការណ៍ថ្ងៃបោះឆ្នោត ជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាក្រុងកំពង់សោម
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃអាទិត្យ ទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ វេលាម៉ោង ១៦៖០០ នៅសាលសន្និសីទរបស់គណៈកម្មាធិការជាតិរៀបចំការបោះឆ្នោត (គ.ជ.ប) មានកិច្ចប្រជុំជាមួយភាគីពាក់ព័ន្ធ នឹងការបោះឆ្នោតក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ប្រាជ្ញ អានបន្ត
Sat,25 January 2025 (Time 09:13 AM)
អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ ណែនាំ៧ចំណុច ដើម្បីការពារសន្តិសុខក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជនជាតិចិន និងវៀតណាម
ភ្នំពេញ ៖ អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ បានណែនាំចំនួន ៧ចំណុច ដើម្បីកិច្ចការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ថិភាពសង្គម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជនជាតិចិន និងវៀតណាម ឆ្នាំ២០២៥។ យោង​តាម​ អានបន្ត
Fri,24 January 2025 (Time 01:35 PM)
រដ្ឋមន្ត្រីមហាផ្ទៃ ណែនាំរដ្ឋបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី យកចិត្តទុកដាក់ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស ការឆ្លងដែនខុសច្បាប់ និងកិច្ចការសំខាន់មួយចំនួនទៀត
ភ្នំពេញ៖ ថ្លែងក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលខេត្តមណ្ឌលគិរី នារសៀលថ្ងៃទី២៣ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្ អានបន្ត
Thu,23 January 2025 (Time 02:01 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង អំពាវនាវឱ្យប្រជាពលរដ្ឋ ត្រូវគ្រប់គ្រងសំណល់សំរាម ការញែក និងការទុកដាក់សំរាមឱ្យបានត្រឹមត្រូវ ដើម្បីភូមិឋានស្អាត បរិស្ថានបៃតង
បាត់ដំបង៖ អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង លោក សុខ លូ បានធ្វើការអំពាវនាវឱ្យប្រជាពលរដ្ឋជាទូទៅត្រូវគ្រប់គ្រងសំណល់សំរាមរបស់ខ្លួន ដោយធ្វើការញែក និងការទុកដាក់សំរាមឱ្យបានត្រឹមត្រូវ ដើម្បីភូមិឋានស្អាត បរិស្ថានបៃតង ក្នុងក អានបន្ត
Thu,23 January 2025 (Time 01:56 PM)
រដ្ឋមន្រ្តីមហាផ្ទៃ បង្ហើបពីការសិក្សាត្រៀមកែ សម្រួលនីតិវិធី និងលក្ខណៈសម្បត្តិក្នុងការជ្រើសរើសមេភូមិ អនុភូមិ និងសមាជិកភូមិ
ខេត្តព្រៃវែង៖ ថ្លែងក្នុងពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងាររបស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រៃវែង នាព្រឹកថ្ងៃទី២១ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្ អានបន្ត
Wed,22 January 2025 (Time 09:38 AM)
ភ្នំពេញ៖ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីកម្ពុជា អនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី Rosemarie P. Rafael ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាធុរកិច្ចស្រ្តីហ្វីលីពីន និង គណៈប្រតិភូតំណាងក្រុមហ៊ុនដែលជាសមាជិកក្រុមប្រឹក្សាធុរកិច្ចស្ អានបន្ត
Wed,22 January 2025 (Time 09:32 AM)
ក្រសួង ស្ថាប័ន ពាក់ព័ន្ធបូមទឹកពីទន្លេបាទី ចូលប្រឡាយដើម្បីសង្គ្រោះស្រូវកសិករជាង ៣ពាន់គ្រួសារ
ភ្នំពេញ៖ នាយឧត្តមសេនីយ៍ គន់ គីម ទេសរដ្ឋមន្ត្រីទទួលបន្ទុកបេសកកម្មពិសេស និងជាអនុប្រធានទី១ គណៈកម្មាធិការជាតិគ្រប់គ្រងគ្រោះមហន្តរាយ ចុះជួបប្រជាពលរដ្ឋ និងដោះស្រាយបញ្ហាខ្វះខាតទឹកបង្កបង្កើនផលស្រូវប្រាំង នៅស្ អានបន្ត
Tue,21 January 2025 (Time 08:15 PM)
សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី ប្រោសព្រះរាជទានសារលិខិតជូនពរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត ក្នុងឱកាសខួបចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៤ ឈានចូល ៤៥ឆ្នាំ
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី ព្រះវររាជមាតា នរោត្តម មុនិនាថ សីហនុ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា សព្វព្រះរាជហឫទ័យប្រោសព្រះរាជទានសារលិខិតជូនពរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍កាកប អានបន្ត