Wed,20 August 2025 (Time 03:29 PM)
ក្រុមអ្នកសង្កេតការណ៍អន្តរកាល (IOT) មកពីប្រទេសចំនួន៥ បានចុះទៅពិនិត្យតំបន់ជុំវិញប្រាសាទព្រះវិហារ ដើម្បីសង្កេតការណ៍ ផ្ទៀងផ្ទាត់ និងរាយការណ៍អំពីស្ថានភាពក្រោយបទឈប់បាញ់
(ព្រះវិហារ)៖ នៅរសៀលថ្ងៃពុធ ទី២០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រសួងការពារជាតិកម្ពុជា បានសម្របសម្រួលជូនក្រុមអ្នកសង្កេតការណ៍អន្តរកាល (IOT) ដែលមានតំណាងមកពីប្រទេសចំនួន៥ ដឹកនាំដោយលោកវរសេនីយ៍ឯក NAZLEE BIN ABDUL RAHIM អ អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 11:16 AM)
អភិបាលខេត្តប៉ៃលិន បន្តជួយសម្របសម្រួលដល់បងប្អូនពលករខ្មែរដែលវិលត្រលប់មកពីប្រទេសថៃវិញ
ភ្នំពេញ៖ នៅថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ លោកជំទាវបណ្ឌិត បាន ស្រីមុំ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តប៉ៃលិន បានបន្តជួយសម្របសម្រួលដល់បងប្អូនពលករខ្មែរជាច្រើនរូបដែលទើបវិលត្រលប់មកពីប្រទេសថៃវិញ បានទទួលឱកាស ការងារល្អនៅក្ អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 11:10 AM)
ឯកឧត្តម សុខ លូ អញ្ជើញទទួលអំណោយជាសម្ភារ:ប្រើប្រាស់ ពីសប្បុរសជនឧបត្ថមតាមរយៈមន្ទីរសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន ខេត្តបាត់ដំបង សម្រាប់ជួយឧបត្ថមគាំទ្រដល់កងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធជួរមុខ
(បាត់ដំបង)ព្រឹកថ្ងៃទី២០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ជើញទទួលអំណោយ ជាសម្ភារ:ប្រើប្រាស់ ដែលមានអង្រឹងមុង ចំនួន៧៤០ អង្រឹង ដែលជាអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ លោកស្រី រិទ្ធ អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 10:40 AM)
ក្រសួងបរិស្ថាន ជំរុញការងារសុក្រឹតកម្មបរិស្ថានកិច្ច និងការអភិវឌ្ឍប្រកបដោយចីរភាពនៅខេត្តកោះកុង
ភ្នំពេញ៖ នៅរសៀលថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រសួងបរិស្ថានបានរៀបចំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាមួយ និងជំរុញការងារសំខាន់ៗក្នុងវិស័យបរិស្ថាន ក្នុងតំបន់ការពារធម្មជាតិ ភូមិសាស្រ្តខេត្តកោះកុង ដែលដឹកនាំដោយឯកឧត្តមបណ្ឌិត អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 10:17 AM)
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានមានប្រសាសន៍ថា សព្វថ្ងៃនេះផលិតផលបន្លែរបស់យើង ដែលផលិតក្នុងស្រុកបំពេញតម្រូវការជាក់ស្ដែងបានត្រឹម១០% ប៉ុណ្ណោះ ហើយនៅសល់គឺតម្រូវការនាំចូលបន្ថែម ដូច អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 08:46 AM)
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្ដម ហេង រតនា ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលទទួលបន្ទុកជាអគ្គនាយកមជ្ឈមណ្ឌលសកម្មភាពមីនកម្ពុជា (CMAC-ស៉ីម៉ាក់) នៅថ្ងៃទី២០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥នេះ បានលើកឡើងថា បញ្ហាគ្រាប់មីន សៀមខិតខំបង្ហាញថា ខ្លួនជាជនរងគ្រោ អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 08:43 AM)
ក្រុមអ្នកសង្កេតការណ៍អន្តរកាល (IOT) ចេញដំណើរឆ្ពោះទៅខេត្តព្រះវិហារ ដើម្បីសង្កេតការណ៍ ផ្ទៀងផ្ទាត់ និងរាយការណ៍ អំពីស្ថានភាពក្រោយបទឈប់បាញ់
ភ្នំពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃពុធ ទី២០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រសួងការពារជាតិ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានសម្របសម្រួលជូន ក្រុមអ្នកសង្កេតការណ៍អន្តរកាល (IOT) ដែលមានតំណាងមកពីប្រទេសចំនួន៥ ដឹកនាំដោយ លោកវរសេនីយ៍ឯក NAZLEE អានបន្ត
Wed,20 August 2025 (Time 07:52 AM)
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ត្រូវបានបោះឆ្នោតជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិប្រឆាំងអំពើពុករលួយ សម្រាប់អាណត្តិទី៤ «២០២៥-២០៣០»ខណៈលោក តុប សំ ត្រូវជាប់ឆ្នោតជាអនុប្រធាន។ ពិធីបោះឆ្នោតបានធ្វើឡើងនៅ អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 09:43 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ណែនាំដល់អាជ្ញាធរនិងកងកម្លាំងត្រូវបន្តយកចិត្តទុកដាក់ខ្ពស់ក្នុងការសម្របសម្រួលការវិលត្រឡប់របស់ពលករខ្មែរមកពីប្រទេសថៃ
(បាត់ដំបង)៖ នៅថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ នេះ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបងបានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលជាមួយមន្រ្តីនិងកងកម្លាំងប្រចាំការនៅច្រកទ្វារព្រំដែនអន្តរជាតិដូង ស្រុកកំរៀង និងបន្តដឹក អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 09:39 PM)
(បាត់ដំបង)៖ នារសៀលថ្ងៃអង្គារ ទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ នេះ ឯកឧត្តម អ៊ុយ រី ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្តនិងឯកឧត្ដម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានបន្តដឹកនាំគណៈប្រតិភូមន្ទីរ អង្គភាពជុំវិញខេត្តចុះជួបស អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 05:00 PM)
ស្នងការរាជធានីភ្នំពេញ ណែនាំឲ្យបន្តឃាត់ម៉ូតូបំពាក់បំពង់ស៊ីម៉ាំងប្រែន មកកាន់អធិការខណ្ឌ ដើម្បីឲ្យសាមីខ្លួនដោះបំពង់ស៊ីម៊ាំងប្រែនចេញ និងយកបំពង់ស៊ីម៉ាំងដើមមកផ្លាស់ប្តូរដោយខ្លួនឯង ហើយអញ្ជើញអាណាព្យាបាលមកធានា ទើបឲ្យត្រឡប់ទៅលំនៅឋានវិញ
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងត្រួតពិនិត្យសកម្មភាពការងាររបស់ស្នងការដ្ឋាន អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 02:13 PM)
ឯកឧត្តម សុខ សូកេន ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំប្រចាំសប្ដាហ៍ ដើម្បីពិនិត្យ និងតាមដានវឌ្ឍនភាពនៃការរៀបចំលិខិតបទដ្ឋានគតិយុត្តពាក់ព័ន្ធក្រមសីលធម៌វិជ្ជាជីវៈមន្រ្តីអធិការកិច្ច
ភ្នំពេញ÷ថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំប្រចាំសប្ដាហ៍ ដើម្បីពិនិត្យ និងតាមដានវឌ្ឍនភាពនៃការរៀបចំលិខិតបទដ្ឋានគតិយុត្តពាក់ព័ន្ធក្រមសីលធម អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 01:20 PM)
ឧត្ដមសេនីយ៍៍​ទោ​ សិទ្ធិ​ ឡោះ​ អញ្ជើញ​ជួប​សំណេះសំណាល​ជាមួយ​ប្អូន​ៗដែល​ជាមន្រ្តី​នគរបាល​ថ្មី​ដែលបាន​បញ្ចប់​ការ​សិក្សាថ្នាក់​បរិញ្ញាបត្រវិទ្យាសា​ស្រ្តនគរបាល​ នៅ​សាលា​បណ្ឌិត​សភា​នគរបាលកម្ពុជា​
បន្ទាយមានជ័យ៖ អនុវត្ត​តាម​អនុសាសន៍​ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់​របស់​ ឯកឧត្ដម​ នាយ​ឧត្ដមសេនីយ៍​ ស​ ថេត​ អគ្គ​ស្នង​ការ​នគរបាល​ជាតិ​ នៅរសៀលថ្ងៃចន្ទ ទី​១៨ ខែ​សីហា​ ឆ្នាំ​២០២៥ លោក​ឧត្ដមសេនីយ៍​ទោ​ សិទ្ធិ​ ឡោះ​ ស្នងការ នៃស អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 12:22 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី ដឹកនាំក្រុមប្រចាំបញ្ជាវេនទី២ ដើម្បីតាមដានសភាពការណ៍សន្តិសុខ សុវត្ថិភាព តាមព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ
ភំ្នពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានដឹកនាំក្រុមប្រចាំបញ្ជាវេនទី២ ដើម្បីតាមដានសភាពការណ៍សន្តិសុខ សុវត្ថិភាព តាមព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ ដើម្ប អានបន្ត
Tue,19 August 2025 (Time 12:19 PM)
ឯកឧត្តម ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ ចាត់ទុកការលើកកម្ពស់អភិបាលកិច្ចល្អ ក្នុងការផ្ដល់សេវា និងនីតិវិធីសម្រុះសម្រួលដោះស្រាយពាក្យបណ្ដឹង នៅរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ គឺជាកិច្ចការសំខាន់
កំពង់ស្ពឺ៖​ នៅព្រឹកថ្ងៃអង្គារ ទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ រួមនិងអភិបាលរងខេត្ត លោក លោកស្រី ប្រធានមន្ទីរជុំវិញខេត្ត និងប្រធានកាល័យប្រជាពលរដ្ឋ ក អានបន្ត
Mon,18 August 2025 (Time 11:48 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឆាយ គឹមខឿន អញ្ជើញបិទវគ្គបំប៉នជំនាញពិសេស ស្តីពីតួនាទី និងភារកិច្ចរបស់ប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តព្រៃវែង
(ព្រៃវែង)៖អនុវត្តន៍អនុសាសន៍ដឹកនាំ និងមានការអនុញ្ញាតដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ពី ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ នៅរសៀលថ្ងៃចន្ទ ៩រោច ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ១៨ អានបន្ត
Mon,18 August 2025 (Time 11:47 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អញ្ជើញសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងត្រួតពិនិត្យសកម្មភាពការងារ នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម
កំពង់ចាម៖ដោយទទួលបានអនុសាសន៍ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ និងមានការអនុញ្ញាតពី ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ នាព្រឹកថ្ងៃទី១៨ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥នេះ នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានរៀបចំពិធីសំណេះសំ អានបន្ត
Mon,18 August 2025 (Time 11:42 PM)
អភិបាលខេត្តតាកែវ ជួបសំណេះសំណាលនិងនាំយកនូវអំណោយគ្រឿងឧបភោគបរិភោគនិងថវិកាមួយចំនួនប្រគល់ជូន នាយទាហាន នាយទាហានរង និងពលទាហាន នៅកងពលតូចថ្មើរជើងលេខ៣១
ភ្នំពេញ៖ នៅរសៀលថ្ងៃទី១៨ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំគណប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្ត អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលនិងនាំយកនូវអំណោយគ្រឿងឧបភោគបរិភោគនិងថវិកាមួយចំនួនប្រគល់ជូន នាយទ អានបន្ត
Mon,18 August 2025 (Time 11:37 PM)
បន្ទាយមានជ័យ៖ អនុវត្តតាមការដឹកនាំបញ្ជាដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ នៅរសៀលថ្ងៃចន្ទ ទី១៨ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សិទ្ធិ ឡោះ ស្នងការនៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេ អានបន្ត
Mon,18 August 2025 (Time 08:44 PM)
រដ្ឋមន្រ្តីសុខាភិបាល៖ សុខភាពបឋម ជាអាទិភាពដ៏សំខាន់ ដែលចំណាយតិចបានផលច្រើន
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃទី១៨ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ នៅទីស្តីការក្រសួងសុខាភិបាល ឯកឧត្តមសាស្ត្រាចារ្យ ឈាង រ៉ា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសុខាភិបាល បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំកម្រិតថ្នាក់ដឹកនាំលើកទី២ នៃខែសីហា ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ អានបន្ត