Tue,09 September 2025 (Time 11:38 AM)
សប្បុរសជនបាន ផ្តល់ជូននូវរថយន្ត០១គ្រឿងដល់កងកម្លាំងនគរបាលស្រុកភ្នំព្រឹកបានប្រើ​ប្រាស់ជាប្រយោជន៍រក្សាសន្តិសុខសណ្តាប់ធ្នាប់សង្គមក្នុងមូលដ្ឋាន
(បាត់ដំបង)នៅថ្ងៃទី ៩ ខែ កញ្ញា ឆ្នាំ ២០២៥ នេះដោយបានការអនុញ្ញាតពីលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ដាញ់ អេងប៊ុនចាន់ ស្នងការនៃស្នងការដ្ឋានន​គរបាលខេត្តបាត់ដំបង លោកវរសេនីយ៍ទោ សំ វីរៈ អធិការនគរបាលស្រុកភ្នំព្រឹក បានទទួល​នូវអ អានបន្ត
Tue,09 September 2025 (Time 11:26 AM)
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី សុខ សូកេន អញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតីក្នុងពិធីអបអរសាទរខួបលើកទី៧៧ នៃការបង្កើតសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតប្រជាធិបតេយ្យកូរ៉េ
ភ្នំពេញ៖ នាថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ តាងនាមរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតីក្នុងពិធីអបអរសាទរខួបលើកទី៧៧ នៃការបង្កើតសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតប្រជាធិ អានបន្ត
Tue,09 September 2025 (Time 07:54 AM)
អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អំពាវនាវឱ្យមានការអភិវឌ្ឍ និងអភិរក្សលើវិស័យជលផល ខណៈលែងកូនត្រី និងកូនបង្កងជិត ១០ម៉ឺនកូន នៅក្នុងតំបន់បឹងធំ
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអំពាវនាវដល់អាជ្ញា ធរពាក់ព័ន្ធ និងសហគមន៍នេសាទ ក៏ដូចជាបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ រួមគ្នាជំរុញការអភិវឌ្ឍ និងថែរក្សា ការពារ អភិរក្សលើវិស័យជលផលឱ្យមាន អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជិន ម៉ាលីន ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំចង្អៀតក្រុមការងារស្នូល ដើម្បីធ្វើការពិនិត្យនិងកែសម្រួលរចនាសម្ព័ន្ធក្រសួងយុត្តិធម៌ ផ្អែកលើលទ្ធផលនៃការវិភាគមុខងារ
ភ្នំពេញ៖ នៅទីស្តីការក្រសួងយុត្តិធម៌​ នារសៀលថ្ងៃចន្ទ ១រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជិន ម៉ាលីន រដ្ឋលេខាធិការប្រចាំការក្រសួងយុត្តិធម៌ ប អានបន្ត
Tue,09 September 2025 (Time 07:53 AM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សុខ វាសនា អញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យ និងបើកកិច្ចប្រជុំស្តីពីការរៀបចំកម្លាំង និងបែងចែកតួនាទីភារកិច្ចដល់មន្ត្រីច្រកទ្វារ និងមន្ត្រីផ្តល់ទិដ្ឋាការ
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃចន្ទ ទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សុខ វាសនា អគ្គនាយក នៃអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ បានអញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យ និងបេីកកិច្ចប្រជុំស្តីពីការរៀបចំកម្លាំង និងបែងចែកតួនាទីភារក អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 06:42 PM)
អភិបាលខេត្តកណ្ដាល៖ ទុកដីទំនេរ ក៏អត់ប្រយោជន៍ មនុស្សនៅទំនេរ ក៏អត់បានផល មានដីនាំគ្នាដាំដើមឈើ គឺមានផលប្រយោជ៍ទាំង មនុស្ស សត្វ និងធម្មជាតិ
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានមានប្រសាសន៍ថា ទុកដីទំនេរ ក៏អត់ប្រយោជន៍ មនុស្សនៅទំនេរ ក៏អត់បានផល មានដីនាំគ្នាដាំដើមឈើ គឺមានផលប្រយោជ៍ទាំង មនុស្ស សត្វ និងធម្មជាតិ។ ឯកឧត្តមអ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 06:41 PM)
ប.ស.ស. សហការ ជាមួយអង្គការអន្ដរជាតិការងារ បើកវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាលស្ដីពីម៉ូដែលសម្រាប់ការវាយតម្លៃហានិភ័យហិរញ្ញវត្ថុផ្នែកប្រាក់សោធន រយៈពេល ៣ថ្ងៃ នៅទីស្នាក់ការកណ្ដាល ប.ស.ស.
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្តម ឃុន ចាន់ណារិទ្ធ អគ្គនាយករង ប.ស.ស. តំណាង ឯកឧត្តម ម៉េង ហុង ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលទទួលបន្ទុកជាអគ្គនាយកបេឡាជាតិសន្តិសុខសង្គម នៃក្រសួងការងារ និងបណ្ដុ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 06:38 PM)
សម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន ចង់ឃើញកម្ពុជា និងហ្វីលីពីន បង្កើនទំហំពាណិជ្ជកម្មឲ្យកាន់តែកើនឡើងបន្ថែមទៀត
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រមុខរដ្ឋស្តីទី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ជើញជួបប្រជុំកំពូលជាមួយ ឯកឧត្តម Ferdinand Romualdez Marcos Jr. ប្រធានាធិបតីនៃសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន នៅវិមានសន្តិភា អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 06:36 PM)
ឯកឧត្តមសាស្ត្រាចារ្យ ឈាង រ៉ា និងថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួង មន្ត្រីរាជការ ក្រោមឱវាទក្រសួងសុខាភិបាល ចូលរួមកាន់បិណ្ឌ១ នៅវត្តសុវណ្ណមុនីសាគរ សំរោងអណ្តែត
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ១រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស.២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមសាស្ត្រាចារ្យ ឈាង រ៉ា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសុខាភិបាល និងឯកឧត្តម លោកជំទាវ ថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួង មន្ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 06:34 PM)
កម្ពុជា-ហ្វីលីពីន ប្តេជ្ញាពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការទ្វេភាគីឱ្យកាន់តែស៊ីជម្រៅ
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ នៅវិមានសន្តិភាព សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានជួបពិភាក្សាការងារទ្វេភាគី ជាមួយឯកឧត្តម ហ្វឺឌីណាន់ រ៉ូម៉ូលដេស ម៉ាកូស ជ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 03:01 PM)
ឯកឧត្តមទេសរដ្ឋមន្រ្តី ប៉ែន វិបុល អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជូននាយទាហាន ពលទាហានប្រចាំទិសប្រាសាទតាក្របី
ភ្នំពេញ៖ កាលពីព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ១៥កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ប៉ែន វិបុល ទេសរដ្ឋមន្រ្តីទទួលបន្ទុកបេសកកម្មពិសេស បានអញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និង អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 11:41 AM)
អភិបាលខេត្តប៉ៃលិន ក្រើនរំលឹកមន្ទីរ និងអាជ្ញាធរក្រុង/ស្រុក ត្រូវមើលឡើងវិញរាល់បញ្ហានាពេលកន្លងមក មិនត្រូវទុកចោលនោះទេ គឺត្រូវដោះស្រាយជូនពលរដ្ឋឱ្យបានទាន់ពេលវេលា ដោយមិនត្រូវរើសអើងប្រកាន់បក្សពួកនិយម
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃទី០៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ រដ្ឋបាលខេត្តប៉ៃលិន ដឹកនាំដោយលោកជំទាវ បាន ស្រីមុំ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តប៉ៃលិន បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី១៦ ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត អាណត្តិទី៤ ក្រោមអធិ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 11:27 AM)
នាយឧត្តមសេនីយ៍ សាស្ត្រាចារ្យ ឯក មនោសែន អញ្ជើញសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខក្រុមគ្រួសារវីរកងទ័ព និងពលករចំណាកស្រុកពីប្រទេសថៃ ៥០គ្រួសារ
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ សាស្ត្រាចារ្យ ឯក មនោសែន ប្រធានបណ្ឌិត្យសភានគរបាលកម្ពុជា និងជាអនុប្រធានទី១ ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្វាយអន្ទរ ខេត អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 11:26 AM)
គណៈកម្មការគ្រប់គ្រងប្រព័ន្ធលើកទឹកចិត្តគាំទ្រសមិទ្ធកម្មក្នុងរដ្ឋបាលសាធារណៈ ប្រជុំពិភាក្សាឆ្ពោះទៅការអនុវត្តការងារ
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃទី៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្ដម យក់ ប៊ុនណា រដ្ឋលេខាធិការប្រចាំការក្រសួងមុខងារសាធារណៈ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ដម ហ៊ុន ម៉ានី ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមុខងារសាធារណៈ បានដឹកនាំប្រ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 10:55 AM)
ថ្នាក់ដឹកនាំខេត្តក្រចេះ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបើកឱ្យឆ្លងកាត់ជាបណ្តោះអាសន្ន ស្ពានមិត្តភាពកម្ពុជា-ចិន មេគង្គក្រចេះ រយៈពេលចំនួន ២១ថ្ងៃ ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌ និងភ្ជុំបិណ្ឌ
ភ្នំពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លឹម ស៊ីដេនីន រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងសាធារណការនិងដឹកជញ្ជូន ឯកឧត្ដម ហឿ ស៊ីយ៉ែម ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្តក្រចេះ និងឯកឧត្តម វ៉ា ថន អភិបាលខេត្ត បានអញ្ជើញជា អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 10:53 AM)
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន រៀបចំពិធីបដិសណ្ឋារកិច្ចផ្លូវរដ្ឋ និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយប្រធានាធិបតីហ្វីលីពីន
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រមុខរដ្ឋស្តីទី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន នាព្រឹកថ្ងៃទី០៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥នេះ បានរៀបចំពិធីបដិសណ្ឋារកិច្ចផ្លូវ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 09:04 AM)
ឯកឧត្តមទេសរដ្ឋមន្រ្តី ប៉ែន វិបុល អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជូនកងកម្លាំងនគរបាលជាតិ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តឧត្តរមានជ័យ
ភ្នំពេញ៖ កាលពីព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ១៥កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ប៉ែន វិបុល ទេសរដ្ឋមន្រ្តី ទទួលបន្ទុកបេសកកម្មពិសេស បានអញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខ និ អានបន្ត
Mon,08 September 2025 (Time 06:52 AM)
សម្តេច ម៉ែន សំអន ប្រារព្ធកិច្ចបួងសួងសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើនជូនប្រទេសជាតិ នៅប្រាសាទនាគព័ន្ធ
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្ស សាមគ្គីអភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា បានប្រារព្ធពិធីអុជធូប ថ្វាយគ្រឿងសក្ការៈនិងបួងសួងសុំសេចក្ដីសុខសេចក្ដីចម្រើន ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋខ្ អានបន្ត
Sun,07 September 2025 (Time 09:45 PM)
ភំ្នពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៧ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥នេះ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក មួង សុធា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញដឹកនាំវេនប្រចាំបញ្ជាក្រុមទី៣ ដើម្បីតាមដានសភាពការណ៍សន្តិសុខ សុវត្ថិភាព តាមព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ អានបន្ត
Sun,07 September 2025 (Time 09:44 PM)
ឯកឧត្តម​ ហេង​ សុខគង់ អញ្ជើញចែកវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ការសិក្សាជូនដល់សមណសិស្ស​ និងសិស្សានុសិស្សប្រចាំឆ្នាំសិក្សា ២០២៤-២០២៥
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃទី៧ ខែកញ្ញា​ ឆ្នាំ២០២៥​ សាលាពុទ្ធិកបឋមសិក្សាវត្តសុវណ្ណមូលី​ ពុទ្ធសាសនាផ្សារភ្ជាប់នឹងសង្គម​ បានរៀបចំពិធីចែកវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ការសិក្សាជូនដល់សមណសិស្ស​ និងសិស្សានុសិស្សប្រចាំឆ្នាំសិក អានបន្ត