Wed,17 September 2025 (Time 01:03 PM)
កម្ពុជា-ចិន ចុះហត្ថលេខាលើកិច្ចព្រមព្រៀងស្តីពីមូលនិធិពិសេសសម្រាប់គម្រោងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការមេគង្គ-ឡានឆាង ឆ្នាំ២០២៥
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម ប្រាក់ សុខុន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងជារដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ និងឯកឧត្តម វ៉ាង វិនពីន (Wang Wenbin) ឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ប្រចាំនៅព្រះរាជា អានបន្ត
Wed,17 September 2025 (Time 11:27 AM)
ក្រសួងព័ត៌មាន រៀបចំវគ្គបំប៉នស្តីពី«ការពង្រឹងសមត្ថភាពលើការងារព័ត៌មាន និងសាធារណមតិ» ជូនដល់មន្រ្តីនៃមន្ទីរព័ត៌មានមកពីខេត្តចំនួន៦ នៅភូមិភាគពាយ័ព្យ
បាត់ដំបង៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី១៧ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រសួងព័ត៌មាន បានរៀបចំវគ្គបំពាក់បំប៉ន ស្តីពី«ការពង្រឹងសមត្ថភាព លើការងារព័ត៌មាននិងសាធារណមតិ»ដែលធ្វើឡើងនៅសាលប្រជុំសាលាខេត្តបាត់ដំបង ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមបណ្ឌិ អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:22 PM)
រដ្ឋបាលខេត្តកណ្ដាល រៀបចំកិច្ចប្រជុំពង្រឹងបន្ថែមលើការងារគ្រប់គ្រងសេវាសុខាភិបាលឯកជន ក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកណ្តាល
កណ្តាល៖ ដើម្បីបង្កើនប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ក្នុងការផ្តល់សេវាសុខាភិបាលជូនប្រជាពលរដ្ឋ ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកណ្តាល បានជំរុញ និងលើកទឹកចិត្តដល់គ្រូពេទ្យទាំងរដ្ឋ និងឯកជនទាំអស់ ត្រូវបន្តខិតខំយកច អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:15 PM)
ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី កើត រិទ្ធ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិនិត្យពិភាក្សាលើការត្រៀមលក្ខណៈក្នុងការអនុវត្តប្រព័ន្ធលើកទឹកចិត្តគាំទ្រសមិទ្ធកម្មក្នុងរដ្ឋបាលសាធារណៈ នៅក្នុងក្របខ័ណ្ឌនៃក្រសួងយុត្តិធម៌
ភ្នំពេញ៖ នៅទីស្ដីការក្រសួងយុត្តិធម៌ នារសៀលថ្ងៃអង្គារ ៩រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស.២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥, ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ និងជា អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:12 PM)
ភ្នំពេញ៖ នាថ្ងៃទី១៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម សុខ សូកេន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំប្រចាំសប្ដាហ៍ ដើម្បីត្រួតពិនិត្យ និងតាមដានវឌ្ឍនភាពការងារអនុក្រុមការងារទាំងបី និងលេខាធិការ អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:10 PM)
ឯកឧត្តម កែវ វណ្ណថន ដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួងមហាផ្ទៃ ចូលរួមកិច្ចប្រជុំថ្នាក់រដ្ឋមន្រ្តីនៃកិច្ចសហប្រតិបត្តិការសន្តិសុខ និងអនុវត្តច្បាប់មេគង្គ-ឡានឆាង នៅចិន
ទីក្រុងប៉េកាំង៖ កាលពីរសៀលថ្ងៃចន្ទ ទី១៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម កែវ វណ្ណថន រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា​ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជ អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 06:31 PM)
ថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងរៀបចំដែនដី ជួបសំណេះសំណាលសាកសួរសុខទុក្ខនាយទាហាន នាយទាហានរង និងពលទាហាននៃបញ្ជាការដ្ឋានយោធភូមិភាគទី៣ និងបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌប្រពៃណីជាតិ
ភ្នំពេញ៖ នាថ្ងៃ​ទី​១៥ ខែ​កញ្ញា ឆ្នាំ​២០២៥ ថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានជួបសំណេះសំណាលសាកសួរសុខទុក្ខនាយទាហាន នាយទាហានរង និងពលទាហាននៃបញ្ជាការដ្ឋានយោធភូមិភាគទី៣ និងបញ្ជាការដ្ឋានកង អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 06:27 PM)
ឯកឧត្តមកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ច័ន្ទ លំផាត់
ភ្នំពេញ៖ នាថ្ងៃទី១៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម ទេសរដ្ឋមន្ត្រី អនុប្រធានទី១ គណៈកម្មាធិការជាតិគ្រប់គ្រងគ្រោះមហន្តរាយ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ និងមន្ត្រីរាជការ អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធស អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 06:22 PM)
គណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់សភាកម្ពុជា អញ្ជើញដល់ ទីក្រុងគូឡាឡាំពួ ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី ដោយសុវត្ថិភាពក្នុងការចូលរួមមហាសន្និបាតអាយប៉ា លើកទី៤៦
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃទី១៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥នេះ គណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់សភានៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញដល់ទីក្រុងគូឡាឡាំពួ ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី ដោយ អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 05:07 PM)
សម្តេច ឃួន សុដារី៖ អាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិតេជោ លេចរូបរាងឡើងក្រោមម្លប់សុខសន្តិភាពជាមោទនភាពរបស់ខ្មែរគ្រប់រូប
ភ្នំពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី១៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ មុនចេញដំណើរទៅចូលរួមមហាសន្និបាតអន្តរសភាអាស៊ាន(អាយប៉ា/AIPA) លើកទី៤៦ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា ព្រមទំាងសមាជិកសមាជិកាគ អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 05:03 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ៉ាត់ ដារ៉ារ័ត្ន ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបការងារប្រចាំខែកក្កដា-សីហា និងទិសដៅអនុវត្តខែបន្ត របស់បញ្ជាការដ្ឋានព័ត៌មាន ក្រសួងការពារជាតិ
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ៉ាត់ ដារ៉ារ័ត្ន រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងការពារជាតិ និងប្រធានក្រុមការងារបញ្ជាការដ្ឋានព័ត៌មាន ក្រសួងការពារជាតិ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបការងារប្រចាំខែកក្កដា-សីហា និងទិសដៅអន អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 05:00 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក​ ផាត​ វិបុលសុភ័ក្រ្ត​ ដឹកនាំ​កិច្ចប្រជុំ​ ប្រកាសសមាសភាពក្រុមការងាររៀបចំពិធីសារ​ ស្ដីពីផែនការកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាងក្រសួងការពារជាតិកម្ពុជា​​ ជាមួយក្រសួងការពារប្រទេស​វៀតណាម​
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្ដម​ ឧត្តមសេនីយ៍ឯក​ ផាត​ វិបុលសុភ័ក្រ្ត​ អគ្គនាយករង​ អគ្គនាយកដ្ឋាននយោបាយ​ និងកិច្ចការបរទេស​ និងជានាយក​ នាយកដ្ឋានទាក់ទងអន្តរជាតិ បានអញ្ជើញដឹកនាំ​កិច្ចប្រជុំ​ ប្រកាសសមាសភាពក្រុមការងាររៀបចំព អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 01:53 PM)
ឯកឧត្តម​​ ថោ ជេដ្ឋា​ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្ទៃក្នុង ដើម្បី​​ពិនិត្យ​​​ពិភាក្សា​លើរបាយការណ៍​​វឌ្ឍនភាព​ការងារជលសាស្ត្រ​ និង​ការងារទន្លេ​ ឆ្នាំ​២០២៥ និង​ដាក់ចេញ​នូវទិសដៅ​សម្រាប់​​អនុវត្តបន្ត​
ភ្នំពេញ÷នាព្រឹកថ្ងៃអង្គារ​ ៩រោច​ ខែ​ភទ្របទ​ ឆ្នាំ​ម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩​ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី​១៦​ ខែ​កញ្ញា ឆ្នាំ​២០២៥​នេះ​ ឯកឧត្តម​ ថោ ជេដ្ឋា​ រដ្ឋមន្ត្រី​ក្រសួង​ធនធានទឹក​ និង​ឧតុនិយម​ បានអញ្ជើញដឹក អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 12:56 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ទោ អ៊ូ សុបុណ្ណា ចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយសេចក្តីណែនាំស្តីពីការលើកកម្ពស់ប្រសិទ្ឋភាពការងាររបស់ក្រុមការងារព័ត៌មានទាន់ហេតុការណ៍ (Hotline)
ភ្នំពេញ៖ អនុវត្តតាមអនុសាសន៍ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ឯកឧត្តមនាយឧត្តមសេនីយ៍ អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ នៅថ្ងៃទី១៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ អ៊ូ សុបុណ្ណា ស្នងការនគរបាលខេត្តក្រចេះ បានអញ្ជើញដឹកនាំលោកនាយ នាយរងនគ អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:58 AM)
អភិបាលខេត្តកែប ថ្លែងអំណរគុណដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ដ្រីរាជការគ្រប់រូប នៃរដ្ឋបាលខេត្តកែប បានចូលរួមអនុវត្តតួនាទីភារកិច្ច ប្រកបដោយស្មារតីទទួលខុសត្រូវខ្ពស់
ភ្នំពេញ៖ នៅថ្ងៃចន្ទ ទី១៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម អ៊ុក ថា ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងឯកឧត្តមបណ្ឌិត សោម ពិសិដ្ឋ អភិបាលខេត្តកែប បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខជាមួយមន្ត្រីរាជការសាលាខេត្ត ក្នុងឱកាសព អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:54 AM)
ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ជើញសំណេះសំណាល និងសាកសួរសុខទុក្ខកងទ័ព នៃបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌភ្ជុំបិណ្ឌ
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ នៅថ្ងៃទី១៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងសាកសួរសុខទុក្ខកងទ័ព នៃបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោកនៃក អានបន្ត
Tue,16 September 2025 (Time 09:48 AM)
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំយន្តការត្រីភាគីលើកទី២ រវាងក្រសួងទេសចរណ៍កម្ពុជា ស្ថានទូតចិនប្រចាំកម្ពុជា និងក្រុមហ៊ុនទេសចរណ៍ចិនធំៗនិងនាំមុខ ដើម្បីរួមគ្នាជំរុញកំណើនទេសចរចិន និងការតភ្ជាប់ផ្លូវអាកាសបន្ថែម
ភ្នំពេញ៖រសៀលថ្ងៃទី១៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទេសចរណ៍ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំយន្តការត្រីភាគី លើកទី២ រវាងក្រសួងទេសចរណ៍កម្ពុជា ស្ថានទូតសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិនប្រចាំ អានបន្ត
Mon,15 September 2025 (Time 10:06 PM)
ឯកឧត្តម សួស ប្រាថ្នា អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែងអភិបាលរងនៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង
បាត់ដំបង៖ នាព្រឹកថ្ងៃទី១៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម សួស ប្រាថ្នា អគ្គនាយកនៃអគ្គនាយកដ្ឋានរដ្ឋបាល ក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែងអភិបាលរងនៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧ អានបន្ត
Mon,15 September 2025 (Time 09:58 PM)
ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង និងឯកឧត្តម អាត់សាផាងថុង ស៊ីផាដុន ចុះហត្ថលេខាលើកិច្ចព្រមព្រាង ស្តីពីការបង្កើតចំណងសម្ព័ន្ធមេត្រីភាព រវាងរាជធានីភ្នំពេញ និងរដ្ឋធានីវៀងចន្ទ
ភ្នំពេញ៖នារសៀលថ្ងៃទី១៥ កញ្ញានេះ ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង អភិបាលនៃគណៈអភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ និងឯកឧត្តម អាត់សាផាងថុង ស៊ីផាដុន អភិបាលរដ្ឋធានីវៀងច័ន្ទ ជួបសម្តែងការគួរសមនិងចុះហត្ថលេខាលើកិច្ចព្រមព្រាង ស្តីពីការបង្កើ អានបន្ត
Mon,15 September 2025 (Time 09:48 PM)
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឆាយ គឹមខឿន និងឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ចើញបិទវគ្គបំប៉នជំនាញរយៈពេលខ្លី ស្តីពីតួនាទីភារកិច្ចរបស់ប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល ដល់មន្ត្រីនគរបាលជាសិក្ខាកាម សរុប៣៣២នាក់
ភ្នំពេញ÷នៅរសៀលថ្ងៃទី១៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឆាយ គឹមខឿន អគ្គស្នងការរង និងឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ ដែលជាតំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ អានបន្ត