Fri,09 January 2026 (Time 05:10 PM)
មន្ទីរព័ត៌មានខេត្តបាត់ដំបង ចុះផ្សព្វផ្សាយយុទ្ធនាការប្រឆាំងព័ត៌មានក្លែងក្លាយក្រោមពាក្យស្លោក«និយាយថាទេចំពោះព័ត៌មានក្លែងក្លាយ» នៅក្នុងមូលដ្ឋានស្រុករុក្ខគិរី
បាត់ដំបង៖ លោក សុវណ្ណ វិទិត្យា ប្រធានមន្ទីរព័ត៌មានខេត្តបាត់ដំបងដឹកនាំមន្រ្តីរាជការនៃមន្ទីរព័ត៌មានចុះផ្សព្វផ្សាយយុទ្ធនាការប្រឆាំងព័ត៌មានក្លែងក្លាយក្រោមពាក្យស្លោក«និយាយថាទេចំពោះព័ត៌មានក្លែងក្លាយ»នៅក្នុងម អានបន្ត
Fri,09 January 2026 (Time 03:01 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ ឧបត្ថមជូនដល់គ្រួសារវីរកងទ័ពជួរមុខ ប្រជាការពារ និងពលរដ្ឋដែលមានជីវភាពខ្វះខាត ចំនួន៣០០គ្រួសារ នៅស្រុកមោងឬស្សី
បាត់ដំបង៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៩ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦នេះ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង និងក្រុមការងារ បានបន្តអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជាគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ សម្ភារប្រើប្រាស់ឧបត្ អានបន្ត
Fri,09 January 2026 (Time 02:47 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង អំពាវនាវដល់គ្រួសារកងទ័ព និងប្រជាពលរដ្ឋ ចូលរួមទប់ស្កាត់ព័ត៌មានក្លែងក្លាយ ហើយជឿជាក់លើព័ត៌មានពិតដែលមានប្រភពច្បាស់លាស់ពីអង្គភាពព័ត៌មានរបស់រដ្ឋាភិបាល
Fri,09 January 2026 (Time 09:34 AM)
ភ្នំពេញ៖ ថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទេសចរណ៍ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាលសិក្សាទីផ្សារ និងផ្សព្វផ្សាយទេសចរណ៍កម្ពុជា បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០ អានបន្ត
Fri,09 January 2026 (Time 09:30 AM)
ឯកឧត្ដម ហ៊ុន ម៉ានី ផ្ដល់អនុសាសន៍៣ចំណុចជូនក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ស្ពឺ
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្ដម ហ៊ុន ម៉ានី ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមុខងារសាធារណៈ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបសកម្ អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 08:37 PM)
បាត់ដំបង៖ មន្ទីរព័ត៌មានខេត្តបាត់ដំបង សហការជាមួយសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជាខេត្តបាត់ដំបង (ស.ស.យ.ក) ផ្សព្វផ្សាយយុទ្ធនាការប្រឆាំងព័ត៌មានក្លែងក្លាយក្រោមទិសស្លោក«និយាយថាទេចំពោះព័ត៌មានក្លែងក្លាយ»ដើម្បីបញ្ជ្រាប អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 08:05 PM)
បាត់ដំបង៖ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ជើញជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែងអភិបាលនៃគណៈអភិបាលស្រុករតនមណ្ឌល។ ពិធីនេះធ្វើឡើងនៅរសៀលថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ នៅបរិវេណសាលាស្រុក អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 07:36 PM)
ពោធិ៍សាត់៖ ឯកឧត្តម ខូយ រីដា អភិបាលខេត្តពោធិ៍សាត់ នៅថ្ងៃទី០៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលជាមួយ គណៈគ្រប់គ្រងសាលា លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ និងបុគ្គលិកអប់រំ ទូទាំងស្រុកភ្នំក្រវាញ ចំនួន ៦១០នាក់ និងទូទាំ អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 07:34 PM)
ភ្នំពេញ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្តម ជា វ៉ាន់ដេត រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងប្រៃសណីយ៍និងទូរគមនាគមន៍ (ក.ប.ទ.) បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំថ្នាក់ដឹកនាំ ក.ប.ទ. ដោយមានការចូលរួមពី ឯកឧត្តម លោកជំទាវ អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 07:31 PM)
ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះជួយខណ្ឌកំបូល អំពាវនាវឱ្យប្រជាពលរដ្ឋរួមគ្នាជាធ្លុងមួយ ជឿជាក់លើរាជរដ្ឋាភិបាល ក្នុងការដោះស្រាយបញ្ហាព្រំដែន
ភ្នំពេញ៖ លោកស្រីកិត្តិបណ្ឌិត អ៉ឹង កន្ថាផាវី ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះជួយខណ្ឌកំបូល នៅថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ អំពាវនាវឱ្យប្រជាពលរដ្ឋកម្ពុជា រួមគ្នាជាធ្លុងមួយ ជឿជាក់លើរាជរដ្ឋាភិបាល ក្រោមការដឹកនា អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 07:30 PM)
លោកឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ហ៊ុន ម៉ានី ធ្វើបាឋកថា ស្តីពី «ឧត្តមភាពមន្ត្រី» ដល់គណៈគ្រប់គ្រង និងសិស្សមន្ត្រីនៃសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល
ភ្នំពេញ៖ លោក ហ៊ុន ម៉ានី ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមុខងារសាធារណៈ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល នាព្រឹកថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ បានអញ្ជើញធ្វើបាឋកថា ស្តីពី «ឧត្តម ភាពមន្ត្រី» សម្រាប អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 07:29 PM)
ភ្នំពេញ៖ លោកសាស្រ្តាចារ្យ ឈាង រ៉ា រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសុខាភិបាល នាព្រឹកថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីប្រកាសដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការមគ្គុទេ្ទសក៍ព្យាបាលគ្លីនិក វេជ្ជសាស្រ្តទូទៅ សល្យសាស អានបន្ត
Thu,08 January 2026 (Time 07:06 PM)
អភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ណែនាំដល់អភិបាលស្រុកសំឡូតថ្មី ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់បង្រ្កាបបទល្មើសគ្រឿងញៀន ល្បែងស៊ីសង និងក្មេងទំនើង
បាត់ដំបង៖ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ជើញជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែងអភិបាលនៃគណៈអភិបាលស្រុកសំឡូត។ពិធីនេះធ្វើឡើងនៅថ្ងៃទី៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ នៅបរិវេណសាលាស្រុកសំឡូត ដោ អានបន្ត
Wed,07 January 2026 (Time 09:13 PM)
ភ្នំពេញ៖ នារសៀលថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត បានអញ្ជើញជាវត្តមានដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ប្រគល់ប័ណ្ណថ្លែងអំណរគុណជូនលោក “UDO BöTTCHER” និងលោកស្រី “SOPHEA BöTTCHER” មកពីប្រទេសអាល្ល អានបន្ត
Wed,07 January 2026 (Time 06:04 PM)
ឯកឧត្តម សុខ លូ និងក្រុមការងារ បន្តអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ ឧបត្ថមជូនដល់គ្រួសារវីរកងទ័ពជួរមុខ ចំនួន៣០០គ្រួសារ នៅស្រុកសង្កែ
(បាត់ដំបង)រសៀលថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ នេះ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង និងក្រុមការងារ បានបន្តអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជាគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ សម្ភារប្រើប្រាស់ឧបត្ថម អានបន្ត
Wed,07 January 2026 (Time 03:03 PM)
លោកជំទាវ កែ សួនសុភី ស សុខា និងឯកឧត្តម សុខ លូ អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ ឧបត្ថ្ភមជូនដល់គ្រួសារវីរកងទ័ពជួរមុខ ចំនួន២៥០គ្រួសារ នៅស្រុកឯកភ្នំ
បាត់ដំបង៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦នេះ លោកជំទាវ កែ សួនសុភី ស សុខា ប្រធានកិត្តិយសក្រុមការងារយេនឌ័រក្រសួងមហាផ្ទៃ និងឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ព្រមទាំងសហការី បានអញ្ជើញចុះជួបសំណ អានបន្ត
Wed,07 January 2026 (Time 10:26 AM)
បន្ទាយមានជ័យ៖ នារសៀលថ្ងៃទី០៦ ខែមករា ឆ្នាំ ២០២៦ សម្តេចព្រះមហាសុមេធាធិបតី កិត្តិបណ្ឌិត អំ លឹមហេង សម្តេចព្រះសង្ឃនាយកគណៈមហានិកាយ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និមន្តជាព្រះរាជាធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សំណេះសំណាលសួរសុ អានបន្ត
Wed,07 January 2026 (Time 10:24 AM)
ព្រះសីហនុ៖ កាលពីរសៀលថ្ងៃទី៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្តម ប៉េង ពោធិ៍នា រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន បានអញ្ជើញចុះពិនិត្យទីតាំងដីច្រោះកណ្តាលទ្រូងផ្លូវ ស្ថិតនៅចំណុចគីឡូម៉ែតលេខ ២១៣+៥២៥ ផ្លូវជាតិលេខ៤ អានបន្ត
Wed,07 January 2026 (Time 10:21 AM)
ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ប្រាក់ សុខុន ធ្វើបទបង្ហាញស្តីពីការវិវត្តន៍ថ្មីៗនៃស្ថានភាពព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ ជូនប្រធានបេសកកម្មការទូត និងតំណាងអង្គការអន្តរជាតិនានា
ភ្នំពេញ៖ នៅរសៀលថ្ងៃទី៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ឯកឧត្តមឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ប្រាក់ សុខុន រដ្ឋមន្ត្រីការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ បានធ្វើបទបង្ហាញស្តីពីការវិវត្តន៍ថ្មីៗនៃស្ថានភាពព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ ជូនប្រធាន អានបន្ត
Tue,06 January 2026 (Time 06:22 PM)
ភ្នំពេញ៖ គណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា (គ.ស.ម.ក.) បានឱ្យដឹងនៅថ្ងៃទី៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ថា ទោះបីជាមានកិច្ចព្រមព្រៀងបទឈប់បាញ់ដែលត្រូវបានចុះហត្ថលេខានៅក្នុងកិច្ចប្រជុំពិសេសលើកទី៣ នៃគណៈកម្មាធិការព្រំដែនទ អានបន្ត