Mon,01 September 2025 (Time 11:02 AM)
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់កម្ពុជា អញ្ជើញបំពេញទស្សនកិច្ច និងចូលរួមពិធីរំលឹកខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៨០ នៃបដិវត្តន៍ខែសីហា និងទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិវៀតណាម
ភ្នំពេញ៖ តបតាមការអញ្ជើញរបស់ឯកឧត្ដម តូ ឡឹម អគ្គលេខាធិការ នៃគណៈកម្មាធិការមជ្ឈិមបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម, សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភាកម្ពុជា និងជាប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានដឹកនាំ អានបន្ត
Mon,01 September 2025 (Time 10:52 AM)
សម្តេចធិបតី ជួបពិភាក្សាការងារទ្វេភាគីជាមួយប្រធានាធិបតីឡាវ នៅប្រទេសចិន
ភ្នំពេញ៖ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នាព្រឹកថ្ងៃទី០១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ បានអញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារទ្វេភាគីជាមួយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ថងលុន ស៊ីសុលីត (Thongloun SISOULI អានបន្ត
Mon,01 September 2025 (Time 10:47 AM)
បាត់ដំបង៖ កាលពីថ្ងៃទី ៣០និងទី៣១ ខែ សីហា ឆ្នាំ២០ ២៥អនុវត្តតាមអនុ សាសន៍ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គ ស្នងការនគរបាលជាតិ និងការចង្អុលដឹកនាំរបស់លោកឧត្តមសេនីយ៍ ទោ ដាញ់ អេងប៊ុនចាន់ ស្នងកា អានបន្ត
Mon,01 September 2025 (Time 10:03 AM)
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ឧបត្ថម្ភជាស្បៀងអាហារ និងថវិកា ដល់សាលាពលទាហានទី៥
(ខេត្តបាត់ដំបង)៖ ព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ៩កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស. ២៥៦៩ ត្រូវនឹង ថ្ងៃទី១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ សេង ធារិន មេបញ្ជាការរង នាយសេនាធិការ យោធភូមិភាគទី៥ បាននាំយកអំណោយដ៏ថ្ល អានបន្ត
Mon,01 September 2025 (Time 09:34 AM)
សម្តេចតេជោ ដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់កម្ពុជា អញ្ជើញបំពេញទស្សនកិច្ច និងចូលរួមពិធីអបអរសាទរខួប៨០ឆ្នាំ ទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិវៀតណាម
ភ្នំពេញ៖ តបតាមការអញ្ជើញរបស់ ឯកឧត្ដម តូ ឡឹម អគ្គលេខាធិការ នៃគណៈកម្មាធិការ មជ្ឈិមបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម នៅព្រឹកថ្ងៃទី១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥នេះ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភាកម្ពុជា និងជាប្រធានគណបក្សប អានបន្ត
Mon,01 September 2025 (Time 08:32 AM)
កិច្ចប្រជុំកំពូលរបស់អង្គការសហប្រតិបត្តិការសៀងហៃនឹងនាំមកនូវសន្ទុះថ្មីដល់ស្ថិរភាពតំបន់ និងការអភិវឌ្ឍប្រកបដោយចីរភាព
ស្របពេលដែលពិភពលោកកំពុងជួបប្រទះនឹងភាពតានតឹងភូមិសាស្ត្រនយោបាយ កំណើនយឺត និងការកើនឡើងនៃភាពមិនប្រាកដប្រជា អង្គការសហប្រតិបត្តិការសៀងហៃ (Shanghai Cooperation Organization – SCO) កំពុងលេចឡើងជាវេទិកាសហប្រតិបត្ អានបន្ត
Sun,31 August 2025 (Time 02:24 PM)
អភិបាលខេត្តតាកែវ ជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយផ្ដល់ជូនក្រុមគ្រួសារវីរកងទ័ពជួរមុខ ការពារព្រំដែន ចំនួន ៥៤គ្រួសារ នៅស្រុកព្រៃកប្បាស
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ទី៣១ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តតាកែវ រួមជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ រដ្ឋបាលខេត្ត បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមកចែកជូន ក្រុមគ្រួសារវ អានបន្ត
Sun,31 August 2025 (Time 01:01 PM)
ឯកឧត្តម គឹម ប៉ុណ្ណា ចុះពិនិត្យការងារថែទាំខួប និងការងារស្ថាបនាផ្លូវ ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តតាកែវ
ភ្នំពេញ៖នាថ្ងៃសៅរ៍ ទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម គឹម ប៉ុណ្ណា អនុរដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន អមដោយ ឯកឧត្តមអគ្គនាយកដ្ឋានបច្ចេកទេស និងមានការចូលរួមពី លោកអគ្គនាយករងបច្ចេកទេស និងក្រុមការងារបច អានបន្ត
Sun,31 August 2025 (Time 12:51 PM)
(ចិន)៖ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីកម្ពុជា បានស្នើចិនជំរុញ​កម្ពុជា-ថៃ ជៀសវាងការប្រើកម្លាំងយោធា ដោះស្រាយបញ្ហាព្រំដែនមិនទាន់​ដាច់​ស្រេច ជាពិសេសកន្លែងមានពលរដ្ឋរស់នៅ។ សំណើរបស់សម្តេចមហាបវ អានបន្ត
Sun,31 August 2025 (Time 12:28 PM)
ឯកឧត្តម ជុំ សុន្ទរី ៖កម្ពុជាខិតខំដោះស្រាយជម្លោះព្រំដែនជាមួយថៃដោយសន្ដិវិធីក្នុងកម្រិតទ្វេភាគីកម្រិតតំបន់និងអន្តរជាតិ
ភ្នំពេញ៖នៅក្នុងសេចក្ដីសង្ខេបព័ត៌មានប្រចាំថ្ងៃនៅព្រឹកថ្ងៃទី៣១ ខែសីហានេះដែរ ឯកឧត្តម ជុំ សុន្ទរី អ្នក នាំ ពាក្យក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ បានបញ្ជាក់ថា ក្នុងការដោះ ស្រាយ ជម្លោះ ព្រំ ដែនជាម អានបន្ត
Sun,31 August 2025 (Time 12:27 PM)
លោកជំទាវ ម៉ាលី សុជាតា បញ្ជាក់ជាថ្មីចំពោះការរក្សាបានយ៉ាងខ្ជាប់ខ្ជួនបទឈប់បាញ់ និងបន្តអំពាវនាវភាគីថៃឱ្យគោរពដូចគ្នា
ភ្នំពេញ៖ថ្លែងក្នុងសេចក្ដីសង្ខេបព័ត៌មានប្រចាំថ្ងៃនៅព្រឹកថ្ងៃទី៣១ ខែសីហានេះ លោកជំទាវឧត្តម សេនីយ៍ ឯក ម៉ាលី សុជាតា អ្នកនាំពាក្យក្រសួងការពារជាតិបានបញ្ជាក់ជាថ្មី ចំពោះ ការ រក្សា បា នយ៉ាងខ្ជាប់ខ្ជួនបទឈប់បាញ់ អានបន្ត
Sun,31 August 2025 (Time 09:11 AM)
អភិបាលខេត្តក្រចេះ អញ្ជើញចុះទស្សនៈកិច្ច និងជួបសំណេះសំណាលជាមួយតំណាងក្រុមហ៊ុនឯកជន និងកម្មករ ស្ថិតនៅស្រុកស្នួល
ភ្នំពេញ៖ នៅថ្ងៃសៅរ៍ ទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម វ៉ា ថន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តក្រចេះ បានដឹកនាំប្រតិភូអញ្ជើញចុះទស្សនកិច្ច និងជួបសំណេះសំណាលជាមួយតំណាងក្រុមហ៊ុន និងកម្មករ នៅក្រុមហ៊ុនថាកូអាហ្គី្រ ស្ថិតនៅ អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 04:47 PM)
ឯកឧត្តម ថោ ជេដ្ឋា អញ្ជើញសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការអគារស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំកំពង់ចិនជើង ស្រុកស្ទោង ខេត្តកំពង់ធំ
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ៧កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្ដស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ នេះ ឯកឧត្តម ថោ ជេដ្ឋា អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ធំ និងជាប្រធានក្រុម អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 04:45 PM)
បណ្ឌិត អ៊ាង សុផល្លែត៖ ម៉ាឡេស៊ី បានបង្ហាញពីការពង្រឹងនិងពង្រីកមិត្តភាពជាបងប្អូនជិតស្និទ្ធបន្ថែមទៀត នៅពេលមានគ្រូពេទ្យស្មគ្រចិត្តចុះពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺជូនប្រជាពលរដ្ឋ ដោយឥតគិតថ្លៃ នៅកម្ពុជា
ភ្នំពេញ៖ ប្រជាពលរដ្ឋនៅក្នុងស្រុកអូររាំងឪ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ ជាង៥០០នាក់បានទទួលការពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺទូទៅ ពីក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត មកពីអង្គការមន្ទីរពេទ្យគ្មានព្រំដែននៃប្រទេសម៉ាឡេស៊ី (Hospital Beyond អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 04:44 PM)
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត​ ហ៊ឺ​ វីរៈ​ ​ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំខែសីហា​ និងលើកទិសដៅបន្ត​ របស់គណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុក និងក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកំពង់ត្រឡាច
ភ្នំពេញ៖ នាព្រឹក​ថ្ងៃសៅរ៍ ៧កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស.២៥៦៩ ត្រូវ​នឹង​ថ្ងៃទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥​ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត​ ហ៊ឺ​ វីរៈ​ ប្រធាន​ក្រុម​ការងារ​គណបក្ស​ចុះ​មូលដ្ឋាន​ស្រុក​កំពង់ត្រឡាច​ បាន​អញ្ជើ អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 03:17 PM)
ឯកឧត្តម ជា កែវចិន្តា ទីប្រឹក្សានិងជាប្រធាននាយកដ្ឋាននីតិកម្មនៃក្រសួងព័ត៌មានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីបើកវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាលជំនាញសរសេរព័ត៌មាននិងយកព័ត៌មានរៀបចំដោយសមាគមយុវជនសារព័ត៌មានក្រោមពន្លឺសន្តិភាព
(ភ្នំពេញ)៖ថ្ងៃសៅរ៍ ៧កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ជា កែវចិន្តា ទីប្រឹក្សានិងជាប្រធាននាយកដ្ឋាននីតិកម្មនៃក្រសួងព័ត៌មានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងព អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 02:25 PM)
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាសបំពេញបន្ថែម ក្រុមការងារលេខាធិការដ្ឋាន ក្រុមការងារយុវជន និងក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានឃុំ នៃក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានស្រុកតំបែរ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ
ភ្នំពេញ៖ ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អនុប្រធានក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានខេត្តត្បូងឃ្មុំ និងជាប្រធានក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានស្រុកតំបែរ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាសបំព អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 02:23 PM)
ឯកឧត្តមកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម ណែនាំដល់សមាជិកគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខេត្តឧត្តរមានជ័យ ចូលរួមឱ្យកាន់តែសកម្មក្នុងកិច្ចការមនុស្សធម៌ជួយជនភៀសសឹកដែលប្រឈមដោយសារជម្លោះព្រំដែន
ភ្នំពេញ៖ ថ្លែងក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ដើម្បីលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់គណបក្សខេត្តឧត្តរមានជ័យ និងប្រកាសតែងតាំងសមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មាធិការ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្ត នាថ្ងៃទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២ អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 12:37 PM)
រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងកសិកម្ម​ ចុះពិនិត្យការច្រូតនិងប្រមូលទិញស្រូវ​ នៅស្រុកថ្មគោល ខេត្តបាត់ដំបង
(បាត់ដំបង)៖ កាលពីព្រឹកថ្ងៃទី២៩​ ខែសីហា​ ឆ្នាំ២០២៥​ ឯកឧត្តម​ ឌិត​ ទីណា​ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងកសិកម្ម​ រុក្ខាប្រមាញ់​ និងនេសាទ​ និងគណៈប្រតិភូអមដំណេីរ បានអញ្ជេីញចុះពិនិត្យការច្រូតនិងប្រមូលទិញស្រូវ​ នៅស្រុកថ្ អានបន្ត
Sat,30 August 2025 (Time 12:29 PM)
ឯកឧត្តម ឆាយ ឫទ្ធិសែន អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជីវភាពគណបក្សប្រជាជនក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ
ភ្នំពេញ៖ នាថ្ងៃសៅរ៍ ៧កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស.២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឆាយ ឫទ្ធិសែន សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជ អានបន្ត