(បាត់ដំបង) ៖ នៅព្រឹកថ្ងៃទី ០៥ ខែ ធ្នូ ឆ្នាំ ២០២៤ នៅបរិវេណស្នង ការដ្ឋាននគរបាលខេត្តបាត់ដំបង លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ដាញ់ អេងប៊ុនចាន់ ស្នងការនៃស្នងការដ្ឋាននគរ បាលខេត្តបាត់ដំបង បានដឹកនាំសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផល ការងារឆ្នាំ២០២៤និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ ២០២៥ សម្រាប់អនុវត្តបន្ត ។ក្នុងសន្និបាតនេះ មានការអញ្ជើញចូលរួមពី លោក លោកស្រី ឧត្តមសេនីយ៍ វរសេនីយ៍ អនុសេនីយ៍ ស្នងការរង អនុប្រធានផែន នាយការិយាល័យជំនាញ មេបញ្ជាការវរសេនាតូចនគរបាលការពារព្រំដែនគោក នាយប៉ុស្តិ៍ នគរបាលរដ្ឋបាល ឃុំ សង្កាត់ នាយប៉ុស្តិ៍នគរបាលការពារព្រំដែន និងមន្រ្តីនគរបាលពាក់ ព័ន្ធជាច្រើនរូបទៀត។តាមរបៀបវរ:សន្និបាតនេះនឹងប្រព្រឹត្តិទៅក្នុង រយៈពេលមួយថ្ងៃ ដែលពិធីបិទសន្និបាតនឹងប្រារព្វធ្វើនៅ រសៀលថ្ងៃ ដដែល ក្រោមអធិបតីភាព របស់ថ្នាក់ដឹកនាំអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ និងគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ដោយ មានការបំពាក់ឋានន្ត រ សក្តិដល់នាយនគរបាលជាតិ និងប្រកាស ផ្ទេរភារកិច្ចតែងតាំងមុខតំណែងផងដែរ៕