ឯកឧត្តមឧត្តមសេនីយ៍ឯក ងួន ស្រេង អគ្គនាយកនៃអគ្គនាយកដ្ឋានសវនកម្មផ្ទៃក្នុង ក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញ បិទកិច្ចសវនកម្មផ្ទៃ​ក្នុងនៅស្នងការដ្ឋាននគរ បាលខេត្តបាត់ដំបង
Sat,12 October 2024 (Time 07:32 AM)
ដោយ ៖ (ចំនួនអ្នកអាន: 200នាក់)
(បាត់ដំបង) ៖ នារសៀលថ្ងៃទី១១ខែ តុលា ឆ្នាំ២០២៤នេះនៅសា បលប្រជុំធំក្នុងបរិវេណស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តបាត់ ដំបង បានរៀបចំពិធីបិទកិច្ចសវនកម្មផ្ទៃក្នុងសម្រាប់ការិយបរិច្ឆេទ ២០២៣ និងបណ្តាឆ្នាំពាក់ព័ន្ធ របស់ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តបាត់ដំបង ដែលពិធីនេះស្ថិតក្រោម​ អធិបតីភាព ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ងួន ស្រេង អគ្គនា​យកនៃអគ្គនាយកដ្ឋានសវនកម្មផ្ទៃ ក្នុងក្រសួងមហាផ្ទៃ ។
អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីមានឯកឧត្តម​ អស់លោកជាប្រ តិភូនៃអគ្គនាយកដ្ឋានសវនកម្មផ្ទៃក្នុង ក្រ​សួងមហាផ្ទៃ លោកឧត្តមសេនី​យ៍ទោ ដាញ់ អេងប៊ុនចាន់ ស្នងនគរ​បាលខេត្តបាត់ដំបងលោកលោកស្រី ស្នងការរង អនុប្រ ធានផែន នាយ ការិយាល័យជំនាញ មេបញ្ជាការវរសេនាតូចនគរបាលការពារព្រំដែនគោក អធិការនគរបាលក្រុង ស្រុក នាយប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាលនិងមន្រ្តី នគរបាលពាក់ព័ន្ធជាច្រេីនទៀត៕